rezentacje klas

WALENTYNKI

śWIĘTO ZAKOCHANYCH W GIMNAZJUM NR 2

Walentynki to dla niektórych zwyczajna kartka z kalendarza. Nie zastanawiajš się nad sensem i znaczeniem tego dnia i przechodzą obok niego obojętnie. Nie ulegają modzie i podchodzą do tego święta sceptycznie. Uważają, że Polacy czerpią wzorce z Zachodu, gdyż sami nie mogliby tego wymyślić. Dla innych natomiast jest to szczególny dzień. Mogą wtedy pokazać ukochanej osobie, jak bardzo im na niej zależy, jak ogromnym uczuciem się ją darzy.

W Gimnazjum nr 2 grupa młodzieży z klasy III d pod opieką wych. Anny Rutkowskiej przygotowała dla wszystkich zakochanych i nie tyko wiele atrakcji na ten dzień.

Organizatorzy zorganizowali także wśród uczniów całej szkoły konkurs na najciekawszą klasową gazetkę z okazji święta Zakochanych. Oceniano estetykę, pomysłowość i zaangażowanie klas.

Komisja jednogłośnie orzekła, że I miejsce zajęła klasa Ic. Laureaci zostali obdarowani słodkimi niespodziankami.

Gratulujemy!

Życzę wszystkim, aby ten dzień nigdy się nie kończył, a w natłoku codziennych spraw byœmy nie zapominali okazywać sobie miłość i zrozumienie.

Karolina Godlejewska Kl. III d

Wszystkie zdjęcia wykonała Małgorzata Józwik – kl. III d