Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Strona główna

Dojazd

Dyrekcja i grono pedagogiczne

Pedagog

WOLONTARIAT

Dokumenty szkoły

Pracownie

BIBLIOTEKA

Gazeta szkolna "Donosiciel"

SZKOLNA SŁUŻBA MEDYCZNA

Samorząd Szkolny

Rada Rodziców

Zajęcia pozalekcyjne

Wydarzenia

ABSOLWENCI

Najlepsi uczniowie naszej szkoły

Finaliści szczebla wojewódzkiego

Laureaci szczebla wojewódzkiego

WYMIANA POLSKO-NIEMIECKA

Konkursy przedmiotowe

Sukcesy sportowe

Konkursy wewnątrzszkolne

rezentacje klas

Egzamin gimnazjalny - wynikiWALENTYNKI

śWIĘTO ZAKOCHANYCH W GIMNAZJUM NR 2

Walentynki to dla niektórych zwyczajna kartka z kalendarza. Nie zastanawiajš się nad sensem i znaczeniem tego dnia i przechodzą obok niego obojętnie. Nie ulegają modzie i podchodzą do tego święta sceptycznie. Uważają, że Polacy czerpią wzorce z Zachodu, gdyż sami nie mogliby tego wymyślić. Dla innych natomiast jest to szczególny dzień. Mogą wtedy pokazać ukochanej osobie, jak bardzo im na niej zależy, jak ogromnym uczuciem się ją darzy.

W Gimnazjum nr 2 grupa młodzieży z klasy III d pod opieką wych. Anny Rutkowskiej przygotowała dla wszystkich zakochanych i nie tyko wiele atrakcji na ten dzień.

14 lutego już od rana ustawiały się kolejki do stolików, przy których każdy mógł wybrać coœ wyjątkowego dla swojej sympatii. Ogromnym powodzeniem cieszyły się ciasteczka w kształcie serduszek, "Jabłka dla Najpiękniejszej" opatrzone walentynkowym wierszykiem, ale największe zainteresowanie wywołały wykonane własnoręcznie przez uczniów kl. III d kartki walentynkowe.

Organizatorzy zorganizowali także wśród uczniów całej szkoły konkurs na najciekawszą klasową gazetkę z okazji święta Zakochanych. Oceniano estetykę, pomysłowość i zaangażowanie klas.

Komisja jednogłośnie orzekła, że I miejsce zajęła klasa Ic. Laureaci zostali obdarowani słodkimi niespodziankami.

Gratulujemy!

Życzę wszystkim, aby ten dzień nigdy się nie kończył, a w natłoku codziennych spraw byœmy nie zapominali okazywać sobie miłość i zrozumienie.

Karolina Godlejewska Kl. III d

Wszystkie zdjęcia wykonała Małgorzata Józwik – kl. III d|Wstecz|Strona główna|