Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Strona główna

Dojazd

Dyrekcja i grono pedagogiczne

Pedagog

WOLONTARIAT

Dokumenty szkoły

Pracownie

BIBLIOTEKA

Gazeta szkolna "Donosiciel"

SZKOLNA SŁUŻBA MEDYCZNA

Samorząd Szkolny

Rada Rodziców

Zajęcia pozalekcyjne

Wydarzenia

ABSOLWENCI

Najlepsi uczniowie naszej szkoły

Finaliści szczebla wojewódzkiego

Laureaci szczebla wojewódzkiego

WYMIANA POLSKO-NIEMIECKA

Konkursy przedmiotowe

Sukcesy sportowe

Konkursy wewnątrzszkolne

Prezentacje klas

Egzamin gimnazjalny - wynikiTURNIEJ śWIąTECZNY W GIMNAZJUM NR 2

18 grudnia już po raz trzeci w Gimnazjum nr 2 w Lidzbarku Warmińskim został zorganizowany Turniej świąteczny.

Konkurs sprawdzał na ile uczniowie klas trzecich znają zwyczaje i tradycje bożonarodzeniowe w Wielkiej Brytanii. Z tego też powodu przebiegał w języku angielskim.

Gimnazjaliści w ciągu dwóch godzin śpiewali kolędy, brali udział w grach ruchowych, rozwiązywali krzyżówki i inne łamigłówki, bawiąc się przy tym świetnie i walcząc o zwycięstwo. W turnieju udział wzięły cztery reprezentacje klas trzecich, które wymyœlając nazwę zespołu, wpisały się w świąteczny nastrój: klasa IIIa - Santa's Children, IIIb - Czarula's Reindeer, IIIc - Christmas Dudes i IIId Budrys's Angels.

Zwyciężyła drużyna z klasy IIIa - Dzieci świętego Mikołaja - można powiedzieć, że ta nazwa przyniosła im szczęście. Biorącym udział w konkursie drużynom po raz pierwszy kibicowali koledzy z klasy.

Tym razem impreza odbyła się na hali sportowej przy ulicy Polnej w Lidzbarku Warmińskim. Turniej świšteczny wpisał się już na stałe do kalendarza imprez szkolnych w naszym gimnazjum. Obecne klasy drugie już czekają na kolejnš jego edycję.

Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.

Nad całością tego przedsięwzięcia czuwała Monika Jagiełło-Jankowska (nauczyciel języka angielskiego - organizator turnieju).

Anna Rutkowska|Wstecz|Strona główna|