Prezentacje klas

MiKołAjKi w Gimnazjum nr 2

6 grudnia obchodziliśmy imieniny św. Mikołaja.

Z tej okazji uczniowie klasy IIIB Gimnazjum nr2 w Lidzbarku Warmińskim przygotowali małą niespodziankę pracownikom i pozostałym uczniom szkoły.

Ten śnieżny i mroŸny dzień minął pod znakiem konkursów, częstowania cukierkami i możliwością posmakowania samodzielnie upieczonych ciast.

Nie zabrakło też wspólnych zdjęć z mikołajem i pięknymi śnieżynkami. Uczniowie biorący udział w konkursach prowadzonych przez organizatorów chętnie angażowali się też w śpiewanie kolęd. Równie śpiewająco odpowiadali na pytania związane z okresem zbliżających się świat Bożego Narodzenia oraz z dniem św. Mikołaja.

Słodkie nagrody - niespodzianki otrzymał każdy, kto udzielił właściwej odpowiedzi.

Pedagodzy i uczniowie byli zadowoleni z tej formy przeprowadzenia dnia św. Mikołaja.

W świąteczny nastrój wprowadziły wszystkich piosenki związane z Bożym Narodzeniem, które podczas przerw rozbrzmiewały dzięki szkolnemu radiu.

Martyna Wylamowska kl. IIIb