Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


Strona główna

Dojazd

Dyrekcja i grono pedagogiczne

Pedagog

WOLONTARIAT

Dokumenty szkoły

Pracownie

BIBLIOTEKA

Gazeta szkolna "Donosiciel"

SZKOLNA SŁUŻBA MEDYCZNA

Samorząd Szkolny

Rada Rodziców

Zajęcia pozalekcyjne

Wydarzenia

ABSOLWENCI

Najlepsi uczniowie naszej szkoły

Finaliści szczebla wojewódzkiego

Laureaci szczebla wojewódzkiego

WYMIANA POLSKO-NIEMIECKA

Konkursy przedmiotowe

Sukcesy sportowe

Konkursy wewnątrzszkolne

rezentacje klas

Egzamin gimnazjalny - wynikiIV FESTIWAL TALENTÓW W GIMNAZJUM NR 2

Jak co roku, 21 marca Gimnazjum nr 2 organizowało szkolny „Mam talent”, w którym mogli wziąć udział uczniowie posiadający niezwykłe talenty. Pod okiem zespołu wychowawczego i samorządu szkolnego festiwal odbył się w Lidzbarskim Domu Kultury. Dzięki życzliwości dyrektor, Pani Jolanty Adamczyk cała społeczność szkolna mogła przyjść i podziwiać talenty swoich kolegów.

Wspaniałe jury, w którym zasiedli p.Małgorzata Jachura, p. Maciej Lipczyński, p.Wiesław Nowosielski, p. Karol Szczebiot oraz dwie uczennice Aleksandra Wilk i Oliwia Kądziela, wybrało jednego zwycięzcę, który zaskoczył wszystkich.

Został nim Paweł Truszczyński z kl. Ia, który zaprezentował monolog profesora Zina. Jako nagrodę otrzymał statuetkę, dyplom oraz czek na tydzień niepytania w szkole.

W Gimnazjum nr 2 jest również tradycja, że Nagrodę Publicznoœci przydziela nie kto inny jak tylko sami uczniowie. Podczas tegorocznego Festiwalu Nagrodę tę zdobyły Agata Pasternak z kl. IIIc i Kornelia Raińska z kl. IIIa, które zatańczyły w duecie.

Jednak na tym się nie skończyło. Uwagę jury zwrócili również inni uczniowie, którzy poruszyli ich serca, a byli to: Nadia Serwach, która przepięknie zatańczyła, Magda Bińkowska, która zaśpiewała wzruszającą piosenkę oraz Krzysztof Czerniawski, który pokazał wszystkim swojš pasję - „akrobacje” na rowerze.

O piękny wystrój sceny zadbały uczennice klasy IIa, które w poprzedniej edycji prezentoway swoje talenty plastyczne.

Na podsumowanie Festiwalu Talentów na scenie wystąpili zeszłoroczni zwycięzcy, czyli Michał Kabała, Mateusz Zieliński oraz Szymon Sokołowski.

Odpowiedzialnymi za liczenie głosów byli uczniowie klasy IIIa. Czas między występami umilały nam przesympatyczne prowadzące: Alicja Pietkiewicz i Wiktoria Wypych.

Po zakończeniu IV Festiwalu Talentów uczniowie rozeszli się do domów. Z niecierpliwością będziemy czekali na kolejną edycję tej wiosennej imprezy!

Aleksandra Wilk|Wstecz|Strona główna|