Prezentacje klas

ANDRZEJKI

Dnia 29.11.2013roku odbyły się andrzejki szkolne w Gimnazjum nr 2.

Zostały przygotowane przez klasę 3a.

Do Królestwa Wróż i Magii zawitały wszystkie klasy, które zapraszały wróżki Kasia, Natalia i Zuzanna. Już przy wejściu duchy Konrad i Damian przypominały o przesłaniu tego jedynego dnia w roku. Odważni mogli skorzystać z wróżb przygotowanych przez liczną grupę ekspertów w tej dziedzinie.

Lanie wosku, odkrywanie imienia swojego przyszłego oblubieńca, czy też wywróżenie sobie przyszłości, to tylko niektóre z licznych niespodzianek.

Dla uczniów wszystkich klas były przygotowane także inne atrakcje: zdjęcia klasowe w towarzystwie wróżek lub duchów, a także słodkie niespodzianki przy opuszczaniu Królestwa Wróżb i Magii.

Donośna gra na bębnach wprowadziła mroczny nastrój, powiało grozą. Także grono pedagogiczne skorzystało z usług wróżek. Ciekawe, czy któraś z wróżb się spełni?

Każdy z uczniów klasy 3a zaangażował się w miarę swoich możliwości.

Dziękujemy nauczycielom za pomoc i opiekę. Wspaniały zespół wróżek i wróżbitów niestety na rok musi zawiesić swoją działalność.

Do zobaczenia ! Do następnych ANDRZEJEK !

Zuzanna Ostrzyk

Kl. 3a